Windows 7 Ultimate 64-32 Bit İndir / Türkçe / Orjinal Dvd > Gezginler iyihile.org

Windows 7 Ultimate 64-32 Bit İndir / Türkçe / Orjinal Dvd


Windows 7 Ultimate

Microsoft’un son zamanlarda çıkarttığı en son işletim sistemlerinden bir tanesi olan Windows 7 Ultimate (Türkçe) 64 – 32 Bit, beraberinde birçok yeniliği de getirmiştir. Özellikle bu yeniliklerden en iyisi ise önceki sürümlerine göre daha hızlı olmasıdır.

Windows 7 size daha hızlı bir kullanım sunabilmek için ilk başta görev çubuğunda kolaylık yapmıştır. Tek tıklama ile program kısa yollarınızı görev çubuğuna sabitleyebilir ya da tek tıklama ile program kısa yollarını görev çubuğundan kaldırabilirsiniz. Windows 7 de işinize yarayacak ön önemli özelliklerden bir tanesi de atlama listesi özelliğidir. Bu özellik sayesinde çalıştığınız en son dosyalara çok kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Örneğin, Excel dosyası ile çalışma yapıyorsunuz. En son çalıştığınız Excel dosyasına ulaşmak istediğiniz zaman dakikalarca dosyanın yerini aramanıza gerek yoktur. Excel dosyasına sağ tıkladığınız zaman en son çalıştığınız dosya listenin en üst kısmında yer alacaktır.

Windows 7 Ultimate (Türkçe) 64 – 32 Bit’in özellikleri sadece bunlarla da sınırlı değildir. Diğer önemli özelliklerden bir tanesi de masaüstü pencerelerinin ayarlanması olmuş. Windows 7 ile beraber masa üstündeki pencerelerin boyutları çok kolay ve hızlı bir şekilde boyutlandırılabiliyor. Bu da size aynı anda birçok masaüstü penceresi ile çalışma imkanı sağlamaktadır. Özellikle de dizüstü bilgisayarlar için çok önemli olan yeniliklerden bir tanesi güç kısmında yapılmıştır. DVD oynatıldığı zaman harcanan güç önceki sürümlere göre oldukça azdır. Ayrıca masaüstü ekran karartma ya da kapatma gibi özellikler devreye sokularak bilgisayarın daha az güç harcaması hedeflenmiştir.

Windows XP ya da Vista kullanan kullanıcıların çoğu, burada kullandıkları programların Windows 7 de çalışıp çalışmayacağından şüphe edebilirler. Windows 7 Ultimate (Türkçe) 64 – 32 Bit’deki uyumluluk sayesinde Windows XP ve Vista’daki her program Windows 7 de de çalışmaktadır. Ayrıca dokunmatik bir bilgisayara sahipseniz Windows 7’nin dokunmatik özelliğinden de faydalanabilirsiniz.

indir

Windows 7 Ultimate 32 Bit İndir : Tıkla İndir
Windows 7 Ultimate 64 Bit İndir : Tıkla İndir

Benzer Linkler:

Benzer Yazılar
Yorumlar ( 63 )
 1. ibrahim diyor ki:

  Kardeşim bunun içinde driverları varmı

 2. admin diyor ki:

  Aynen öyle driverları bulunuyor.

 3. ahmet diyor ki:

  türkçe değil bu biraz yardımcı olurmusunuz :(

 4. Emre diyor ki:

  Kardes Bu İnen Seyi Napcaz simdi ? :)

 5. Uluç diyor ki:

  şimdi bunu indiricem cd ye yazıcam. bilgisayarıma format atmak isterken bunu kullanıcam değilmi? pek bilgim yokta yardımcı olurmusun bi. sorun cıkartmaz degil mi. bide bunu cd ye yazıcam falan sonra cd yi pc ye takıcam nasıl atıcam formatı?

 6. berkay diyor ki:

  kardeş peki 32 ve 64 arasındak i fark nedir

 7. Ramazan diyor ki:

  Gerçekten Türkçemi internet sitelerinde Türkçe diye milleti kandiriyolar ?

 8. selami diyor ki:

  İNİYOR AMA TÜRKÇE DEYİL
  TÜRKÇESİ YOKMU

 9. baba diyor ki:

  sağlam indire gidinBu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.
Tema: Sipsi V2